Raamatuklubi kohtub jälle

Hei! Seekordselt laupäeval, 13. mail kell 16.00 toimub taas raamatuklubi, kuhu ootame teid kõiki kuulama ja kaasa rääkima. Põhiliselt on fookuses uus raamat – Emily M. Danforthi “Plain Bad Heroines”. See on gootiline õuduslugu mitmete saffiliste peategelastega, ajalooline draama ebausaldusväärse jutustaja vaatenurgast, mis haarab lugejaid oma eriti kvääri pöördega tumedast akadeemilisest õhkkonnast. See raamat võib tunduda hirmutav, aga soovitatav on tulla olles lugenud 100 esimest lehte (lõpetades, kui näed peatükki nimega “Bodies Piling Up”:)).

Huvi korral soovitame kirjutada näiteks Instagrami sõnumitesse, saame teid lisada klubi grupivestlusesse ning aidata raamatule ligipääsemisega. Oleme nüüd lõpuni jõudnud oma esimese teosega, milleks oli “One Last Stop”, aga kui keegi, kes vahepeal seda luges, aga rääkima ei jõudnud, tahaks ka sellest veel muljeid jagada, on ka vägagi oodatud! Kohtumine on planeeritud selliselt, et ka teistel LGBTQ+ kirjanduse huvilistel oleks võimalus kaasa rääkida, tahtmisel vahetades üldisemalt muljeid oma hiljuti loetud toestest või lihtsalt meiega koos toredalt aega veeta. Tule kohale, võta kaasa oma põnevad ideed ning raamat, mida alguses kogunedes lugeda. Kohtumiseni laupäeval!

📚 Järgmised raamatuklubi kohtumised on 26.05 ja 9.06, mõlemal korral kl 18.

🌈 Projekti (ja raamatuklubi toimumist!) rahastab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

🏳️‍🌈6